Harry Wichmann oljemålning
2015-10-03
331919
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
HARRY WICHMANN (1916-1993): "Busskön", signerad och daterad Wichmann 83, olja på pannå, ca 14x50 cm