Blombord
2015-10-03
331854
| Klubbat belopp | 4 200 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
BLOMBORD, 1800-talets slut, boulleteknik, förgyllda mässingsdetaljer, lock med målad porslinsplatta, höjd ca 74, 61 x 37 cm
Smärre skador, en list delvis lös, sprickor, listdelar saknas