Stolar
2015-10-03
331845
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
STOLAR, 6 st, snarlika, sk leksandsstolar, vitmålade, sitthöjd 46 cm, 4 stolar med 7 pinnar, 2 stolar med 6 pinnar
Bruksslitage, klädsel med skador