Taburett
2015-10-03
331825
| Klubbat belopp | 3 400 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
TABURETT, gustaviansk, omkring 1800, skuren dekor, sitthöjd ca 42 cm
Maskstunget, skador, slitage