Skänk gustaviansk stil
2015-10-03
331809
| Klubbat belopp | 3 800 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SKÄNK, gustaviansk stil, 1900-tal, bemålad, höjd 92, 86 x 47 cm
Bruksslitage, senare bemålning