Färglito fågel
2015-10-04
331756
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
KARL MÅRTENS (född 1956), fågel, färglitografi, sigillstämplad, signerad och numrerad 29/175, bladstorlek 32x45 cm, oramad
Visas på Geijersgatan i Göteborg