Klubbat för:
1 200 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
KARL MÅRTENS (född 1956), fågel, färglitografi, sigillstämplad, signerad och numrerad 29/175, bladstorlek 32x45 cm, oramad
Visas på Geijersgatan i Göteborg
Zustandsbeschreibung
331756
2015-10-04
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner