Hans Arnold färglitografi
2015-10-02
331727
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
HANS ARNOLD (1925-2010): "Trollet och människobarnet", signerad Hans Arnold, 207/360, färglitogarfi, ca 47 x 34 cm