Spegel 1800-tal Karl Johan
2015-10-02
331705
| Klubbat belopp | 2 600 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
SPEGEL, 1800-tal, Karl Johan, mahogny, bronserad och förgylld dekor, höjd 165 x 87 cm
Senare glas, smärre ytskador