Oidentifierad konstnär oljemålning
2015-10-02
331669
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1930-tal, strandbild med solbadare, monogramsignerad S.Hj, olja på duk uppklistrad på pannå, 31 x 51 cm