Skulptur Le Bertetti

Skulptur Le Bertetti
Skulptur Le Bertetti
Skulptur Le Bertetti
Skulptur Le Bertetti
Skulptur Le Bertetti
Skulptur Le Bertetti
Skulptur Le Bertetti
Skulptur Le Bertetti

Klubbat för:

3 000 SEK

Schätzwert

4 000 SEK

Beschreibung

SKULPTUR, 1900-tal, "Awaiana", Le Bertetti, Turin, Italien, glaserad keramik, höjd 31 cm

Zustandsbeschreibung

Ytslitage

331668

2015-10-05