Klubbat för:
3 000 SEK
Schätzwert
4 000 SEK
Beschreibung
SKULPTUR, 1900-tal, "Awaiana", Le Bertetti, Turin, Italien, glaserad keramik, höjd 31 cm
Zustandsbeschreibung
Ytslitage
331668
2015-10-05
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner