Golvlampor 1 par
2015-10-02
331636
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
GOLVLAMPOR, 1 par, 1900-talets andra hälft, vita plastskärmar, vitlackerad fot, höjd ca 134 cm
Bruksslitage