Soffbord
2015-10-02
331617
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SOFFBORD, 1950-tal, teakfanérad skiva, underde i svartbemålat trä med mässingsdetaljer, iläggsskiva höjd 60, 95 x 55, iläggsskiva 53 cm
Bruksslitage