Reinhold Ljunggren färglitografier
2015-10-02
331555
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
LJUNGGREN, Reinhold (1920-2006): (2) Sekelskiftesvilla resp gårdsmotiv, signerad R Ljunggren, PT resp HC XI/XX, färglitografier, 38 x 31 resp 29,5 x 40 cm