Blåvitt stekfat
2015-10-01
331515
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
STEKFAT, porslin, Kina, 1700-tal, dekor i underglasyrblått med trädgårdsmotiv, 28x36 cm
Tillverkningsdefekter, nagg