Carl Brandt oljemålning
2015-10-01
331494
| Klubbat belopp | 5 600 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
CARL BRANDT (1852-1930): Motiv från Faxälven, signerad C Brandt, olja på duk, ca 74x98 cm