Buddha Thailand omkring 1900
2015-10-01
331485
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 5 000 SEK |
BUDDHA, 1800/1900-tal, Thailand, metall, höjd ca 102 cm
Ytslitage, skador