Oljemålning
2015-10-01
331443
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
EINAR PALME, (1901-1993): Monte Carlos strandpromenad, signerad och daterad Einar Palme 1937, olja på pannå, 45x36
Smärre färgbortfall