Oljemålning 1800-tal
2015-10-01
331440
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1800-tal, England, rastande jaktsällskap, olja på duk, 35 x 46 cm
Mindre retuscher