Duk 1800-tal
2015-09-30
331418
| Klubbat belopp | 1 900 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
DUK, 1800-talets första hälft, med Dyreska samt Huitfeldtska vapnet, ca 245x180 cm
Gulnad