Väggfält 1896
2015-10-05
331379
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
VÄGGFÄLT, MONOGRAMISTEN NE 1896, signerad och daterad 1896, Fjärilar och blomster, olja uppfodrad på pannå, 146x52 cm
Smärr ytskador