Pierre Olofsson
2015-09-30
331365
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
PIERRE OLOFSSON (1921-1996): Komposition, signerad och numrerad Olofsson, 10/50, färgserigrafi, 17x12 cm