Spegel
2015-09-30
331354
| Klubbat belopp | 2 800 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SPEGEL, omkring 1900, förgylld, 153 x 57 cm
Förgyllning med slitage, senare glas och bakstyke