Keshan silke
2015-10-02
331264
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 20 000 SEK |
ORIENTMATTA, Keshan semiantik, silke, ca 129 x 196 cm
Smärre lagningar, ställvis hårdare slitage