Sven Jonsson färglitografi
2015-09-30
331235
| Klubbat belopp | 750 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SVEN JONSSON (1902-1981): Komposition, signerad Sven Jonsson, HC XXI/L, färglitografi, ca 82 x65 cm