Byrå med marmorskiva i gustaviansk stil
2015-09-30
331212
| Klubbat belopp | 3 000 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
BYRÅ, gustaviansk stil, 1900-tal, marmorskiva, rik intarsiadekor med motiv av festonger, rosetter, anfanger, dekorbeslag i mässing, höjd 79 96x53 cm
Slitage