Strandmotiv
2015-09-29
331185
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
GEORGES LAPORTE (Frankrike, 1926-2000): Strandmotiv, signerad G. Laporte, akvarell, ca 15,5 x 23 cm
Dedikation