Bordslampa funkis
2015-09-29
331178
| Klubbat belopp | 2 800 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
BORDSLAMPA, 1930-tal, kromad och bemålad plåt, höjd ca 43 cm
Bruksslitage, repor