Karl Axel Pehrson färglitografi
2015-09-29
331135
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
KARL AXEL PEHRSON (1921-2005): Komposition, signerad och daterad -83, 167/385, färglitografi, 30x50 cm