Vincenzo Satta oljemålning
2015-09-29
331122
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
VINCENZO SATTA (född 1937), Komposition, signerad Satta, olja på duk, 60x42 cm, oramad