Oljemålning porträtt
2015-09-29
331111
| Klubbat belopp | 1 900 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Mansporträtt, otydligt signerad C.A Högel, olja på duk, ca 57x46 cm
Dukskador