Anders Hultman färglitografier
2015-09-29
331100
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ANDERS HULTMAN (född 1945): (2), Konstnären vid staffliet, Dansande par, signerade, E A, färglitografier, bladmått 30x18 resp 24x28 cm