Oljemåling 1800-tal
2015-09-29
331099
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (18/1900-tal): Månsken med segelfartyg, olja på pannå, ca 23x30 cm