Peggy Shaw akvarell
2015-09-29
331087
| Klubbat belopp | 950 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
PEGGY SHAW (Australien, född 1917): Landskap med betande får, signerad Peggy Shaw, akvarell, ca 51x62 cm
Fläckar