Ljuskrona omkring 1900
2015-09-29
331064
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 6 000 SEK |
LJUSKRONA, gustaviansk stil, omkring 1900, diameter 42 höjd 92 cm
Slitage, smärre skador