Christer Strömholm Afrika olja
2015-09-29
331036
| Klubbat belopp | 1 900 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
CHRISTER STRÖMHOLM (1918-2002): "Afrika", ristad signatur Chrsm samt signerad på baksidan Christer Strömholm 47, olja på pannå, 21x26 cm