Gästabudsscen oljemålning
2015-09-29
331032
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (17/1800-tal): Gästabudsscen, märkt anno 1742, olja på pannå, ca 36 x 24 cm
Färgbortfall, lagningar, sprickor