Ring 18 k guld smaragd
2015-09-30
330989
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 3 500 SEK |
RING, 18 k guld, smaragdslipad smaragd, ringstorlek ca 19,5 mm, vikt ca 4 g
Smaragd med hack, repor och kantskador