Ram oidentifierad konstnär
2015-09-29
330983
| Klubbat belopp | 750 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR/RAM (1800/1900-tal), Insjölandskap med fiskare, olja på duk, 56x81 cm
Kraftigt färgbortfall