Hamnbild 1900-tal
2015-09-29
330981
| Klubbat belopp | 7 800 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal), Sydländsk hamn, signerad, olja på duk, 59x79 cm