Brickbord
2015-09-28
330953
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BRICKBORD, 1900-tal, bricka märkt Rosenthal, höjd 47, 50 x 31 cm
Repor, skador