Johannes Ravn oljemålning
2015-09-28
330815
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
JOHANNES RAVN (1922-1991), rådjur i skogslandskag, signerad o daterad J. Ravn -48, olja på duk, 81 x 100 cm