Flintlåspistol
2015-10-08
330792
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 8 000 SEK |
FLINTLÅSPISTOL, svensk, m/1816 skånska karabinjärregementet, längd 42,5 cm
skador och lagningar