Oljemålning signerad Prinsep
2015-09-29
330776
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal), Komposition, signerad Prinsep, olja på duk, 91x61 cm