Träskulptur
2015-09-28
330769
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, träskulptur, kroginteriör, signerad och daterad Karl-Valfrid -35, längd 50 cm
Skador