Roland Svensson färglitografi
2015-09-28
330760
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
ROLAND SVENSSON (1910-2003): Skärgårdsmotiv, signerad Roland S, 67/360, färglitografi, ca 29 x 46 cm