Dalahäst
2015-10-04
330741
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
DALAHÄST, bemålad, tidigt 1900-tal, höjd 18 cm
Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg
Slitage, skador