Heiskanen Bastuinteriör
2015-09-30
330733
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
M HEISKANEN (1900-tal), Bastuinteriör, signerad och daterad M Heiskanen 1945, olja på duk, 68x98 cm
Smärr färgbortfall