Peter Dahl
2015-10-04
330693
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
PETER DAHL (född 1934): ur Fredmans epistlar, färglitografi, signerad Peter Dahl, ca 42x29 cm
Visas på Geijersgatan