Peter Dahl Bellman
2015-10-04
330692
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
PETER DAHL (född 1934): Carl-Michael Bellamn, ur Fredmans epistlar, färglitografi, signerad Peter Dahl, ca 43x28 cm
Visas på Geijersgatan