Madeleine Pyk färglitografi
2015-09-30
330685
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
MADELEINE PYK (född 1934): Komposition med figurer, signerad M Pyk, HC XIV/XXV, färglitografi, ca 28x20 cm